Menu Close

Dažniausiai užduodami klausimai

1. Kokie asmenys gali būti apgyvendinti Kalvarijos socialinės globos namuose?
Kalvarijos socialinės globos namuose apgyvendinami asmenys, kuriems dėl proto negalios ar psichinių sutrikimų nustatytas 0-40 procentų darbingumo lygis, specialusis nuolatinės slaugos ar nuolatinės priežiūros (pagalbos) poreikis arba nustatytas didelių ar vidutinių specialiųjų poreikių lygis.

2. Ar yra laisvų vietų Kalvarijos  socialinės globos namuose?
Informaciją apie laisvas vietas globos namuose galite sekti internetinėje neįgaliųjų reikalų departamento prie socialinės apsaugos ir darbo ministerijos svetainėje, nuoroda į svetainę https://www.ndt.lt/laisvos-vietos-socialines-globos-istaigose/

3. Ką turėčiau daryti norėdamas(-a) apsigyventi Kalvarijos socialinės globos namuose? 
Asmenys, pageidaujantys apsigyventi Kalvarijos socialinės globos namuose, turėtų kreiptis į socialinių paslaugų skyrių savivaldybėje, kurioje yra deklaravę gyvenamąją vietą ir pateikti prašymą socialinėms paslaugoms gauti.

4. Ar Kalvarijos socialinės globos namuose gali apsigyventi ir gauti socialinės globos paslaugas visų Lietuvos savivaldybių gyventojai? 
Kalvarijos socialinės globos namuose gali apsigyventi ir gauti socialinės globos paslaugas visų Lietuvos savivaldybių gyventojai.

5. Kiek ilgai gali būti teikiamos trumpalaikės socialinės globos paslaugos Kalvarijos  socialinės globos namuose?
Kalvarijos socialinės globos namuose trumpalaikės socialinės globos paslaugos gali būti teikiamos iki 6 mėnesių per metus.

6. Kokie yra teikimų paslaugų įkainiai?  
Socialinės globos paslaugų kaina nustatoma kiekvienais metais. Šiuo metu galiojančias kainas rasite čia (nuoroda į mūsų  kainas)

 

Savo klausimus, pageidavimus, pasiūlymus ar pastabas galite parašyti į žemiau esančią užklausimo formą.

    Jūsų Vardas (privaloma)

    Jūsų Elektroninio pašto adresas (privaloma)

    Tema

    Jūsų Pranešimas

    Skip to content