Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Trys Karaliai

     Sausio 7 d. Kalvarijos socialinės globos namų gyventojai šventė Tris karalius.  Juk mūsų protėviai, paminėję Kalėdas, jausdavo būtinybę tinkamai pasitikti ir išlydėti Tris karalius.  Tik šiems išėjus, galima sąžiningai pradėti naują savo gyvenimo etapą, su naujais tikslais, naujais prioritetais bei nauja drąsa, kuri skatins nepaskęsti kasdienėje monotonijoje.
     Pasipuošę trys gyventojai, trys išminčiai, karaliai su palyda, pasiėmę auksą, mirą, smilkalus, skambant dainai " Trys karaliai", keliavo į administraciją, aplankė visus darbuotojus ir gyventojus. Kasparo dovana - Smilkalai. Jie simbolizuoja šventumą, išmintį ir dieviškąją palaimą. Baltazaro dovana - Mira, kuri simbolizuoja gyvenimą ir žemiškąją egzistenciją. Merkelio dovana - Auksas, jis simbolizuoja garbę, turtus ir galią.
    Gautas dovanėles karaliai išdalino pirmiausia gyventojams, negalintiems dalyvauti šventėje, juos aplankė kambariuose. Ant visų durų užrašė raides K+M+B ir 2019 m. Tikima, kad užrašius šias raides namai bus apsaugoti nuo piktųjų dvasių. Visiems linkėjo šviesių ir laimingų dienų, turtingų metų ir, kad angelas sargas globotų ir saugotų visus ateinančius metus.
    Trys karaliai, pabaigę eiseną po globos namus, atkeliavo į salę ir su globos namų bendruomene, vaišindamiesi gautomis dovanėlėmis, linksminosi diskotekoje. 
    Trys karaliai į globos namus atnešė ne tik tris dovanas, bet ir daugiau šviesos ir linksmybių.