Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Paskaita „Pagarba vieni kitiems“

     Gruodžio 10-tą dieną Kalvarijos socialinės globos namuose vyko paskutinioji t.y. 10-oji paskaita „Pagarba vieni kitiems" iš ciklo „Mylėkime save ir aplinkinius".
     Paskaitą skaitė LASS Marijampolės savivaldybės filialo reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems projekto vykdytoja Rūta Burkšaitienė, Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių bendrijos „Viltis" vadovė Marija Ražinskienė ir Kalvarijos socialinės globos namų pavaduotoja socialiniam darbui Vilija Malinauskienė, koncertavo LASS Marijampolės savivaldybės filialo ansamblis „Šviesa".
     Lektorės akcentavo, kad jeigu žmogus nemylės savęs, jo nemylės, negerbs ir aplinkiniai taip pat tie, kurie savęs iš tikrųjų nemyli, jaučia dar didesnį nesaugumo jausmą, nepasitiki savimi, aplinkiniais. Ši paskaita ir nuostabus koncertas pažadino ne vieno norą giliau pažvelgti į save, advento laikotarpiu susimąstyti. Kalbant apie pagarbą labai svarbu paminėti kiekvieno žmogaus orumą bei savivertę. Kiekvienas mūsų atėjome į šį pasaulį atlikti savo užduoties. Tai gali būti didelis darbas, o kartais tik tylus buvimas harmonijoje ar kūryboje. Ir visi jie vienodai svarbūs. Todėl turime būti atviri pokyčiams, ieškojimams ir naujiems gyvenimo keliams ir prisiminti, kad pagarba užsitarnauja pagarbą.