Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Orientacinės varžybos ,,Miško takais su draugais“

    Gegužės 17 d. Jurgežerių kaime esančioje ,,Gintaro poilsiavietėje" surengėme orientacines varžybas ,,Miško takais su draugais".

    Šiek tiek daugiau kaip trijų kilometrų trasoje savo jėgas išmėginti pakvietėme Skemų, Suvalkijos ir Didvyžių socialinės globos namų komandas.
    Kiekvienai komandai paruošėme bei įteikėme žemėlapius, kuriuose nurodėme žygio maršrutą, pakeliui jų laukiančias užduotis bei punktus.
    Aštuoniuose punktuose išdėliojome vokus, kuriuose paslėpėme orientacinių varžybų šūkio dalis. Komandos tikslas buvo keliaujant nurodytu maršrutu surinkti šiuos vokus ir atgabenti į stovyklavietę.
   Pamiške nusidriekusioje trasoje komandoms paruošėme keletą kliūčių, kurias teko įveikti norint žygiuoti toliau. Globos namų atstovai pakeliui į finišą turėjo numušti skardines, pataikyti į smiginyje pažymėtą plotą, pereiti virvių raizgalynę ir įveikti kitas užduotis.
   Visos susirinkusios komandos trasą ir joje laukusias užduotis nesunkiai įveikė ir sugrįžo į stovyklavietę nešini aštuoniais margaspalviais vokais. Draugiškai sudėlioję juose rastas šūkio dalis, komandos nariai garsiai skandavo šūkį ir taip, simboliškai, buvo baigtos varžybos. Pirmą kartą surengtose varžybose nebuvo nei nugalėtojų, nei pralaimėtojų, tad apdovanoti buvo visi - nugalėjo draugystė.
NUOTRAUKOS