Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Įsimylėjėlių diena

     Šv. Valentinas - įsimylėjėlių globėjas. Šv. Valentino diena - įsimylėjėlių šventė - tai viena iš naujųjų tradicijų, atkeliavusių iš svetur, tačiau greitai prigijusi Lietuvoje.
     Vasario 14 dieną mūsų globos namai taip pat šventė įsimylėjėlių dieną. Visą savaitę veikė širdelių parodėlė, kurioje buvo eksponuojami gyventojų darbeliai. Taip pat veikė „meilės laiškų paštas", kiekvienas, net gi ir slaptas gerbėjas galėjo rašyti meilės prisipažinimus ir būti nepastebėtas.
     Šventojo Valentino diena neatsiejama nuo širdelių, širdžiai mielų suvenyrų, šokoladinių skanėstų ir meilės prisipažinimų. Visus gyventojus sveikinome su šia pilna meilės diena ir įteikinėjome Meilės dienos simbolika papuoštus suvenyrus t.y. širdelių pakabukus ant kaklo. Jie buvo pagaminti pačių gyventojų rankomis iš molio. Taip pat gyventojai sveikino darbuotojus dovanodami savo pagamintas širdeles iš popieriaus ir medžiagos. Šią šaunią šventę vainikavo Kalvarijos meno mokyklos „šokėjėliai" atvykę pas mus į svečius su savo pasirodymu. Šią dieną skambėjo meilūs eilėraščiai apie Valentino dieną, apie pirmąją meilę kuriuos deklamavo mūsų globos namų gyventojai. Taip pat turėjome spalvingą „parodijuojamą" gyventojo ir darbuotojos „žvaigždžių" duetą: „Radži ir Agnę", kurie sudainavo keletą savo garsiųjų dainų. Mūsų svečiams gyventojai įteikė jų pačių pagamintas širdeles - pakabukus, ir atvirutes su linksmais palinkėjimais šv. Valentino proga. Taip pat padėkos žodį tarė ir globos namų direktorė šokių mokytojoms, šokėjams ir įteikė padėką su saldžiomis dovanėlėmis. Dar kartelį dėkojame Kalvarijos meno mokyklos kolektyvui, kuris atvyko pas mus pasisvečiuoti, ir tikimės tai ne paskutinis jų apsilankymas pas mus.
     Švento Valentino diena - tai dar viena proga, pasakyti brangiems žmonėms, kaip mes juos mylime ir kaip džiaugiamės, jog jie yra greta mūsų. Nebūkime skeptiškai nusiteikę, nelikime abejingi žmonėms, kuriuos mylime, o geriau drąsiai, žvelgdami jiems į akis pasakykime: „Aš Tave Myliu" ir stipriai priglauskime prie širdies.