Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

,,Vasara mūsų širdyse"

    Antrus metus iš eilės pirmąsias vasaros dienas pasitinkame ,,būrelių mugėje".
    Birželio 7 d. Kalvarijos socialinės globos namų valgykloje socialiniai darbuotojai, psichologė bei užimtumo specialistės vienu metu vykdė gyventojams skirtus būrelius.
    Vienoje patalpoje vyko ,,Sportiniai ir judrieji žaidimai", kurių metu buvo daroma mankšta bei žaidžiami žaidimai, būrelis, ABC - 123", skirtas gyventojų skaitymo bei rašymo įgūdžių tobulinimui, ,,Mažoji studija", kur gimsta dirbiniai iš karoliukų. Taip pat ,,Popierinės idėjos" kur iš krepinio popieriaus buvo gaminamos rožės, ,,Smėlio džiaugsmai", kurių metu gyventojai piešė ant specialios lempos supilto smėlio bei lavino smulkiąją motoriką minkydami kinetinį smėlį. Įvairiaspalvėmis mandalomis stalus nuklojo ,,Dailės terapijos" nariai. ,,Aš virtuvės šefas" būrelio nariams teko atpažinti bei sugrupuoti prieskonines ir vaistines žoleles, tuo tarpu ,,Kompiuteris, fotoaparatas ir aš" būrelį lankančių gyventojų užduotis buvo įamžinti būrelių dienos akimirkas.
   ,,Būrelių mugė" tampa gražia vasariška tradicija, kuri šiais metais įgijo pavadinimą - ,,Vasara mūsų širdyse". Renginys į vieną vietą suburia ir darbuotojus ir gyventojus - tai proga pabūti kartu, pamatyti vykstančių būrelių įvairovę ir iš arčiau susipažinti su jų veikla.
NUOTRAUKOS