Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

,,Stiprus, kai tu šalia 2017"

    Lapkričio 24d. Kalvarijos socialinės globos namų gyventojai jau 7- ąjį kartą dalyvavo Skemų socialinės globos namų organizuojamame renginyje ,,Stiprus, kai tu šalia".

    Susirinkusius dalyvius ir svečius sveikino Skemų socialinės globos namų direktorius Gintaras Girštautas, Rokiškio rajono savivaldybės meras Antanas Vagonis, klebonas Laimonas Nedveckas, Panevėžio vyskupas emeritas Jonas Kauneckas, Seimo narys R. Martinėlis, J. Jarutis ir kiti garbingi svečiai.
    Tradicija tapusioje įstaigų menų dienoje dalyvavo gyventojai iš penkiolikos socialinės globos įstaigų. Kartu su jais scenoje pasirodė profesionalūs Lietuvos atlikėjai: I. Ulvydaitė, D. Meiželytė, Liveta ir Petras Kazlauskai, I. Valinskienė, A. Čiapas, Laisva ir kiti.
   Kalvarijos socialinės globos namų gyventojai trečius metus iš eilės bendradarbiauja ir scenoje pasirodo kartu su Gerda Žemaite. Šiais metais jie atliko Gyčio Paškevičiaus ,,Šiam pasauly visko būna" ir Ruslano Kirilkino ,,Laisvės kaina".
   Tarptautinei neįgaliųjų dienai skirtas renginys ,,Stiprus, kai tu šalia" kasmet suteikia galimybę atlikėjams pasidalinti savo kūrybine patirtimi su socialinės globos namų gyventojais, o jiems - parodyti savo gebėjimus, išreikšti save per muziką.
NUOTRAUKOS