,,SENI CUP 2018"

Gegužės 23, 24 dienomis vyko Tarptautinis žmonių su negalia futbolo lygos turnyras SENI CUP 2018, kuriame jau dvyliktą kartą dalyvavo ir Kalvarijos socialinės globos namų futbolininkų komanda.
   Kalvarijos socialinės globos namų komanda SENI-CUP futbolo turnyre užėmė garbingą 5-ąją vietą. Mūsų futbolininkai turi dėl ko didžiuotis, nes kiekvienais metais jiems sekasi vis geriau. Nugalėtojais tapo Prūdiškių socialinės globos namų atstovai, kuriems atiteko didysis prizas - kelionė į finalines varžybas, vykstančias Lenkijoje - Torūnėje ir specialūs maisto papildai futbolininkams.
  Po futbolo varžybų Marijampolės stadione komandos susirinko į Jurgežerių stovykloje vykusią vakaronę. Kiekviena atvykusi komanda turėjo laisvo laiko įsikurti, persirengti, norintieji galėjo išsimaudyti ežere ir pasiruošti vakaro linksmybėms. Sportininkus stebino Šiaulių cirko akrobatės ore, linksmino mergaitės su statinaitėmis, šunys su savo šeimininke rodė įvairius triukus. Įspūdį paliko „Burbulų dėdė" rodydamas savo programą, po pasirodymo visi kartu pūtė burbulus ir aikčiojo nuo jų grožio ir dydžio. Vakaronės pabaigą vainikavo margaspalviai fejerverkai ir saldžiosios vaišės.
  Antrąją dieną futbolo turnyras buvo labai įnirtingas, pareikalavo daug jėgų. Du komandos nariai gavo traumas, ko pasekoje komanda pralaimėjo kelias varžybas.
  Uždarymo metu turnyre dalyvavusios komandos buvo apdovanotos  taurėmis, medaliais bei sportiniu inventoriumi.