Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

,,SENI CUP" turnyras

    Gegužės 30-31 dienomis vyko Tarptautinis žmonių su negalia futbolo lygos turnyras SENI CUP 2017, kuriame tradiciškai dalyvavo ir Kalvarijos socialinės globos namų futbolininkų komanda.
    Kaip patys organizatoriai teigia: ,, Dalyvavimas tokio pobūdžio turnyre tai puiki galimybė atitrūkti nuo kasdienės rutinos, nes dalyviai dalyvauja ne tik sportinėse varžybose, bet ir jas lydinčiuose renginiuose, tokiuose kaip meniniai vakarai, šokiai. Taigi jie turi galimybę užmegzti naujas pažintis su asmenimis, kovojančiais su panašiomis ligomis ir geriau suprantančiais vienas kitą.".
   Šiais metai Kalvarijos socialinės globos namų komanda turnyre užėmė 7-ąją vietą, nors vieta ne prizinė, tačiau mūsų futbolininkai turi dėl kuo didžiuotis, nes kiekvienais metais jiems sekasi vis geriau. SENI CUP nugalėtojais tapo Veisiejų socialinės globos namų atstovai, kuriems atiteko didysis prizas - kelionė į finalines varžybas, vykstančias Lenkijoje - Torūnėje.
   Po futbolo varžybų komandos susirinko į Jurgežerių stovykloje vykusią vakaronę. Kiekviena atvykusi komanda turėjo užduotį - paruošti trumpą pantomimos vaidinimą apie tai kaip jie myli SENI CUP. Po pasirodymų dalyviai stebėjo svečių pasirodymus: būgnų šou bei jaunosios dainininkės - Milėjos pasirodymą. Vakaronės pabaigą vainikavo margaspalviai fejerverkai.
   Uždarymo metu turnyre dalyvavusios komandos buvo apdovanotos  taurėmis, medaliais bei sportiniu inventoriumi.
NUOTRAUKOS