Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

,,Ekskursija į Klaipėdą"

   Liepos 27 d. globos namų gyventojai pramogavo Klaipėdoje bei Šventojoje.
   Pirmasis kelionės tikslas buvo Vilniaus akademijos Klaipėdos fakulteto patalpos, kuriose šiuo metu yra įsikūrę margaspalviai tropiniai drugeliai. Gyventojai turėjo galimybę stebėti bei įsiamžinti ne tik su drugeliais, bet ir su kitais fakulteto patalpų gyventojais - paukščiukais ir tingiais baliniais vėžliais. Nors drugelių liesti nebuvo galima, tačiau šiltųjų kraštų sparnuočiai mielai tupinėjo gyventojams ir darbuotojams ant rankų ar pečių, taip palikdami daugybę gražių emocijų ir neišdildomų įspūdžių.
   Taip pat nepraleidome progos aplankyti ir Klaipėdoje esančio laikrodžių muziejaus. Dviejų aukštų pastate pristatoma laikrodžių konstrukcijų raidos istorija ir jų kaita įvairiose epochose. Šiuo metu muziejuje taip pat eksponuojama asmeninė A. Balykos ir A. Boso laikrodžių kolekcija. Muziejaus kieme - Saulės laikrodžių parkas, kuriame įrengtos ir žaidimų vietos. Taigi, ne tik apžiūrėjome įspūdingus įvairių laikotarpių laikrodžius, pasivaikščiojome kiemelyje, bet ir pažaidėme su laiku susijusius žaidimus.
Aplankę tropinių drugelių parodą ir laikrodžių muziejų atsisveikinome su uostamiesčiu ir vykome į Šventosios miestelį. Šventojoje iš karto patraukėme į pajūrį. Pakeliui perėjome miestelio simboliu tapusį pėsčiųjų tiltą per Šventosios upę, kuris vadinamas Beždžionių tiltu, mat einant jis siūbuoja. Pasiekę jūrą, pakrante nužingsniavome prie įspūdingos 4m. aukščio skulptūrinės kompozicijos - „Žvejo dukros". Tai - trys į jūra žvelgiančios ilgaplaukės merginos, laukiančios iš žvejybos sugrįžtančio tėvo. Nusifotografavę prie skulptūrų jaukiai įsitaisėme kopose. Kol vieni gyventojai maudėsi, kiti ramiai ilsėjosi pavėsyje. Vėlų vakarą pavargę, bet kupini įspūdžių grįžome namo.
NUOTRAUKOS