Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

„Šypsausi savo kraštui“

     Rugsėjo 7 dieną mūsų globos namų bendruomenė kaip ir kiekvienais metais buvo pakviesti į kasmetinę Kalvarijos miesto šventę „Šypsausi savo kraštui". Jau tradicija tapusi šventė miestelėnus ir svečius džiugina gražia ir įvairiaspalve eisena, bendruomenių pasirodymais. Kiekvienos bendruomenės kiemeliais, kuriuose miestelio gyventojai gali pasigrožėti įvairiais dirbiniais, rankdarbiais, taip pat pasivaišinti bendruomenių iškeptais pyragais, sausainiais ar kitais gardumynais.
     Šiais metais taip pat nelikome užmiršti ir mes Kalvarijos socialinės globos namų bendruomenė. Galime pasidžiaugti, kad mūsų gyventojai kiekvienais metais gali ir turi ką parodyti kalvarijiečiams. Šiems žmonėms nestinga kūrybingumo, darbštumo, naujų idėjų, dėl to visuomet galime pasigėrėti rankų darbo darbeliais ir juos parodyti kitiems.
     Šventės pradžia - visų bendruomenių eisena nuo Laisvės paminklo iki Karališkojo parko, kuriame prasidėjo linksmoji dalis. Kaip visuomet buvo tariami sveikinimo žodžiai, o po jų bendruomenių pasirodymai kurie džiugino žiūrovus ir svečius. Mes šiais metais pasirodymo nerengėme, tačiau buvome paruošę gyventojų darbelių parodėlę. Vaišinome mieliniais blynais, kurie labai patiko visiems šventės lankytojams, net gi buvo pasidomėta jų recepto paslaptimi, taip pat vaišinome ir namine gira.
     Mūsų bendruomenei labai patiko leisti laiką šioje šventėje, kurioje galėjo sudalyvauti žaidimuose, kuriuose laimėjo po keletą suvenyrų. Nusifotografuoti su gražiais mažais gyvūnais, pabendrauti su miestelėnais, pasiklausyti įvairių ansamblių atliekamų dainų, bei smagiai pasišokti.