Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

„Kalėdinė pasaka“

     Kalėdos - tai jauki ir nuostabi žiemos šventė, kurios dauguma mūsų nekantriai laukiame. Kalėdos - tai metas, kuomet mes kaip vaikai imame tikėti stebuklais ir darome viską, kad pati šventė būtų jauki, stebuklinga ir nepakartojama.
     Artėjant Šv. Kalėdoms gruodžio 20 dieną globos namuose vyko renginys „Kalėdinė pasaka". Renginio tikslas - pasidalinti kalėdine dvasia su aplinkiniais, suprasti, kad kiekvienas šalia esantis žmogus yra svarbus ir reikalingas mūsų gyvenime. Taip pat buvo ugdomas mandagumas ir pagarba vienas kitam.
     Renginio pradžia prasidėjo lauke raginimu visiems rinktis prie žaliaskarės eglutės kur buvo deklamuojamas eilėraštis. Eglutės „viešnagė" sukuria tą ypatingą Kalėdų nuotaiką. Globos namuose jau tapusi tradicija Kalėdinę eglutę puošti gyventojų gamintais žaisliukais. Įprasminti renginio tikslą gamintais žaisliukais gyventojai ir darbuotojai drauge šventės metu ją puošė. Prie papuoštos eglutės globos namų direktorė nuoširdžiai sveikino visus su artėjančiomis šventėmis. Taip pat sveikinimo žodį tarė visų gyventojų vardu, gyventojų tarybos nariai S. Uldinskienė ir S. Štėjeris ir direktorei bei pavaduotojui įteikė gyventojų pagamintas „eglutes". Po sveikinimų buvo įžiebta Kalėdinė eglutė, kuri nušvietė Kalėdų seneliui kelią. Visi balsu kvietėme Kalėdų senelį atvykti pas mus. Atvykęs Kalėdų senelis džiaugėsi, kad buvo laukiamas ir džiaugsmingai sutiktas. Jis rūpinosi visų sveikata ir kvietė visus į salę, kad lauke nesušaltume. Sugužėjus visiems į salę paaiškėjo, kad Kalėdų senelis turi rūpesčių. Jo didelis dovanų maišas įstrigo tarpdurį  ir jam vienam ištraukti dovanų maišo nepavyko, todėl jis į pagalbą kvietėsi :  du bedainuojančius kaimo vyrus, močiutes kurios labai mėgsta šokti, anūkėlę kuri deklamuoja eilėraščius, anūką kuris yra krepšinio fanatikas, katytes kurios mėgsta groti, pelytę kuri ragino visus pasimankštinti, meškučius kurie visada žaidžia.  Visi drauge mėgino ištraukti Kalėdų senelio dovanų maišą, tačiau vis nepavykdavo. Netikėtai pasirodžiusi Snieguolė pagelbėjo Kalėdų seneliui. Ji mokino visus mandagumo, kad reikia pirmiausiai pabelsti į duris, pasisveikinti ir mandagiai paprašyti, kad atiduotų Kalėdų senelio dovanų maišą. Kaip tarė, taip ir padarė. Kai Kalėdų senelio problema buvo išspręsta ir maišas atgautas, buvo galima pradėti dalinti dovanas. Visi gyventojai Kalėdų seneliui dainavo dainas, deklamavo eilėraščius, kad gautų po dovanėlę. Kai visos dovanos buvo išdalintos Kalėdų senelis atsisveikino iki kitų metų ir išvyko kitiems geriems žmonėms dalinti dovanas.
     Renginio metu buvo girdėti skambus juokas, visi dalinosi šypsenomis, džiugesiu, draugiškumu, šventine nuotaika. Visoje įstaigoje jautėsi Kalėdinė dvasia.