Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Velykinė popietėlė

     Parodai surengti gyventojai prieš tai dažė kiaušinius, darė puokštes, mezgė žaislus, spalvino velykinius paveikslėlius, gamtoje ieškojo žalumos puokštėms.
     Popietėlės metu gyventojams buvo pasakojama apie Velykines tradicijas, bei Atvelykio laikotarpį. Gyventojai turėjo galimybę pasidalinti savo praeities prisiminimais, kaip vaikystėje jie švęsdavo Šv. Velykas. Po diskusijų žiūrėjome filmą "Op".  Filmo scenarijus: nuotaikinga ir spalvinga istorija apie maištingą Velykų zuikį Velykį. Už septynių jūrų ir septynių kalnų, t.y. Velykų saloje gyvena Velykų Zuikis, kurio protėviai jau keturis tūkstančius metų tiekia pasauliui margučius. Ten po žeme įrengta didžiulė saldumynų gamykla, kurioje nugaras lenkia daug viščiukų. Deja, Velykų Zuikio sūnus ir verslo paveldėtojas nenori kaip koks Kalėdų Senelis iki gyvenimo galo dalyti kiaušinius. Jis nori groti būgnais roko grupėje. Todėl pabėga į Holivudą, kur susipažįsta su vietos gyvenime ieškančiu vyruku Fredu. Tai lemtingas susitikimas. Netrukus Fredui kyla mintis tapti... kiaušinių išnešiotoju. O tuo metu Velykų saloje klastingas Velykų Zuikio pavaduotojas Viščiukas ruošia sąmokslą. Atrodo, kad artėja grumtynės dėl naujojo Velykų zuikio titulo... Filmo moralas - jeigu ryžtingai sieksite savo tikslo galite laimėti (bet nebūtinai visada). Daug kas priklauso nuo laimingų arba nelaimingų atsitiktinumų. Po filmo visi gyventojai buvo patenkinti, pakilios nuotaikos.
     Kalvarijos Švč. Mergelės Marijos Vardo bažnyčioje 19 val. vyko Šv. Mišios kuriuose visi norintys globos namų gyventojai turėjo galimybę dalyvauti.