Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tarptautinė tolerancijos diena

     Tolerancija - tai pakantumas kitiems, supratimas ir pripažinimas, kad „Jis" turi teisę būti kitoks nei Mes, kad kitas žmogus gali skirtis nuo Mūsų, Jie yra Tau lygūs, kad Jie - tokie patys žmonės, piliečiai, asmenybės, ir turi vienodas teises kaip ir Tu.
     Lapkričio 18 dieną minint tarptautinę tolerancijos dieną turėjome svečių - mokinių kurie atvyko iš Vilkaviškio S. Nėries pagrindinės mokyklos lydimi socialinė pedagogė Daivos Š. Iš pradžių iš pačių mokinių akių „dydžio" buvo galima matyti ir atspėti, kaip jie nesmagiai jaučiasi nepažystamoje aplinkoje. Pasiskirsčius grupelėmis ir pradėjus darbuotis mokiniai truputį atsipalaidavo ir pradėjo laisviau bendrauti su gyventojais. Dirbti drauge visiems sekėsi gerai. Kiekvienos grupelės piešiniai vieni už kitus gražesni. Prisiminimui mes gavome kelis piešinius, kuriais galėsime pasipuošti savo įstaigą. Kitus piešinius mokiniai parsivežė į savo mokyklą parodyti, kitiems kaip jiems sekėsi pas mus.
     Mūsų gyventojai labai džiaugėsi šiuo apslankymu ir prašė mokinių dar kartelį grįžti pas mus. Jiems labai patiko darbuotis ir bendrauti su mokiniais. Po šio bendro darbo visų įspūdžiai tik patys geriausi. Prisiminimui apie mus svečiams įteikėme gyventojų darytus medalius būtent šiai - tolerancijos dienai. Dar kartelį norime padėkoti mūsų atvykusiems svečiams už mums suteiktą galimybę kartu su jais padirbėti, pabendrauti ir smagiai praleisti laiką.