Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Šventė skirta jūros dienai paminėti

    Jūros šventė kiekvienais metais liepos 30d. vyksta Klaipėdoje, o šiais metais pirma kartą organizuota Kalvarijos socialinės globos namų bendruomenės. Nors Kalvarija yra toli nuo jūros ir jos neskalauja bangos, tekanti Šešupė suartina su ja.
    Š.m. rugpjūčio 5d. Kalvarijos socialinės globos namai organizavo renginį skirtą jūros dienai paminėti. Renginys vyko Kalvarijos miesto Karališkame parke, kuriame dalyvavo kviestiniai svečiai: Kalvarijos savivaldybės – seniūnės pavaduotoja D. Kajokienė, administracijos direktorė V. Remeikienė, vyriausiasis specialistas V. Liutkevičius, socialinių reikalų skyriaus vedėja N. Silickienė ir kiti savivaldybės atstovai.
    Renginio metu buvo parodytas vaidinimas „Jūros pasaka“, kuriame vaidino Kalvarijos globos namų gyventojai ir darbuotojai. Jo metu mus lankė piratai, jūrų deivės, Jūratė ir Kastytis, upe atplaukė Neptūnas su dovanomis. Kurias dalino visiems renginio dalyviams.  Šio renginio tikslai skatinti žmones tausoti gamtą, neteršti ir puoselėti ją, suburti žmones su negalia skatinti naujas pažintis ir palaikyti esamą draugystę, šviesti visuomenę apie negalią turinčius žmones, esančius mus supančioje aplinkoje. Globos namų gyventojai savo emocijas galėjo išreikšti per atliekamus vaidmenis, skatino kitus negalią` turinčius žmones nebijoti išreikšti save veikloje.
    Su savo pasirodymais taip pat buvo atvykę gyventojai iš Marijampolės specialieji globos namų, Suvalkijos socialinės globos namų, Didvyžių socialinės globos namų.
    Po pasirodymų buvo uždegtas draugystės laužas, dalyviai galėjo pasivaišinti čia pat verdama žuviene, dalyvauti žaidimuose, šokti grojant gyvai muzikai – už kurią esame dėkingi R. Dvyliui.
    Taip pat norime padėkoti už parama Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytenio bendrosios logistikos batalionui, plk.ltn. P. Montvilai, UAB „Kratonui“, UAB „Šaltekšniui“, parduotuvei „Eglė“, Kalvarijos policijos komisariatui,  UAB „OneMed“, UAB „Žemaitijos pienas“, UAB „Kretingos mėsa“, UAB „Smulkus verslas“, UAB „ Gintarinei vaistinei“, UAB „Viržis“, IĮ „Jurkeda“.