Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Stalo teniso varžybos Vydiškėse

Cik-cak, cik-cak - straksi, šokuoja kamuoliukas ant žalio stalo. Prikausto mūsų dėmesį, žadina jausmus ir guvina protą... Jis judrus, nepaklusnus, nes jaunesnis už didžiuosius brolius kamuolius: oranžinį - krepšinio ir juodmargį - futbolo. Žengia per pasaulį stalo tenisas, ritasi jo mažasis kamuoliukas. „Cik-cak, - sako jis, - aš nešu žmonėms draugystę ir džiaugsmą, jaudinimąsi ir lenktyniavimą, todėl mane mėgsta viso pasaulio žmonės." Tai žaidimas visam gyvenimui

(Mykolas Vygintas Bogušas)

 

Lapkričio 15 d. Vydiškių pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko stalo teniso komandinės varžybos. Džiugu, kad mūsų globos namų gyventojai turėjo galimybę sudalyvauti šiose varžybose, kuriose dalyvavo pirmą kartą. 

 Turnyre dalyvavo apie 10 komandų: Didvyžių, Jasiuliškių, Jurdaičių socialinių globos namų komandos, Panevėžio spec. mokyklos komanda ir kt.

Varžybos buvo  įtemptos, žaidėjai aukšto lygio. Po atkaklios kovos bendroje komandinėje įskaitoje čempionais tapo ir nugalėtojų medaliais džiaugėsi Kupiškio socialinės globos namų komanda.

 Antrą vietą užėmė mūsų, Kalvarijos socialinės globos namų komanda, kurią atstovavo 3 gyventojai: Lina Urbelytė, Žydrūnas Kalinauskas, Robertas Venskevičius.

Treti liko Vilniaus spec. mokyklos sportininkai.

Dalyvavimas varžybose gyventojams  suteikė daug gerų emocijų dalyviams, turėjo galimybę susipažinti ir pabendrauti su kitų globos namų gyventojais.