Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Sporto žaidynės Zarasuose

     Šių metų Birželio 19 d. ankstų saulėtą rytą su šaunia globos namų komanda išvykome į jau tradicija tapusias Tarptautines atvirųjų XVII - ųjų  Zarasų socialinės globos namų gyventojų ir darbuotojų vasaros sporto žaidynes. Šių žaidynių tikslas - sudominti socialinės globos namų gyventojus ir sutrikusio intelekto asmenis įvairiomis sporto šakomis, siekiama ugdyti sportinius pasiekimus, gerinti bendravimo įgūdžius su kitais dalyviais, skatinti sveiką gyvenseną. Žaidynių metu buvo sudarytos sąlygos neįgaliesiems bendrauti, varžytis, siekti rezultatų pagal savo išgales.
     Žaidynių programoje buvo organizuojamos šios rungtys: tinklinis, galiūnų varžybos, šaškių  ir smiginio varžybos, estafetės, krepšinio ir pasagos metimo varžybos.
     Mūsų globos namų komanda dalyvavo: tinklinio, šaškių, smiginio ir pasagos  metimo varžybose. Smiginio varžybose mes užėmėme 2 vietą. Dalyviai buvo apdovanoti medaliais, taurėmis, atminimo dovanėlėmis, padėkos raštais bei rėmėjų įsteigtais prizais.
      Visų vasaros sporto žaidynių metu mus lydėjo gera nuotaika, draugystė, įgijome daugiau pasitikėjimo savimi bei savo komandos draugais. Namo sugrįžome laimingi, geros nuotaikos, besišypsantys.