Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Neįgaliųjų bendruomenės mugė – koncertas ,,Būkime kartu“

    Birželio 4 d. globos namų gyventojai dalyvavo Marijampolėje vykusioje mugėje - koncerte ,,Būkime kartu".
    Renginys išaugo iš respublikinių neįgaliųjų švenčių ,,Tau, Vilniau!", kurios buvo pradėtos rengti dar 2003 m. Nuo 2016 m. Mugės - koncertai taip pat vyksta Ukmergėje, Telšiuose ir Marijampolėje bei yra skirti Aukštaitijos, Žemaitijos ir Suvalkijos regionų gyventojams. Šis renginys - tai galimybė susiburti neįgaliųjų bendruomenėms, pabūti kartu, parodyti visuomenei savo kūrybos darbelius.
    Miesto aikštėje pasirodžius pučiamųjų orkestrui, prasidėjo iškilmingas šventės atidarymas, kuris buvo verčiamas į gestų kalbą. Scenoje žiūrovams pasirodė Lietuvos specialiosios kūrybos draugijos ,,Guboja" suburtas neįgaliųjų nacionalinis ,,Spalvų muzikos" orkestras.
    Pirmą valandą aikštėje prasidėjo regiono neįgaliųjų mugė, kurioje dalyvavo ir mūsų globos namų gyventojai. Praeiviai ir patys dalyviai apžiūrinėjo darbelius, aptarė gamybos technikas bei pasisėmė naujų idėjų. Mugės dalyviai sulaukė dėmesio ne tik iš miestelėnų, jų palapines aplankė socialinės apsaugos ir darbo ministrė A. Pabedinskienė, seimo narys J. Olekas ir A. Mitrulevičius.
    Renginio metu taip pat buvo kuriama mandala, veikė kūrybinės dirbtuvės, kuriose visi norintys galėjo pasigaminti renginio simbolį. Sudalyvavę parodoje ir patrepsėję šokių aikštelėje, kupini įspūdžių ir gerų emocijų, išvykome iš šventės tikėdamiesi, kad mugė - koncertas ,,Būkime kartu" taps tokia pat gražia tradicija kaip ir Vilniuje.
NUOTRAUKOS