Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Menų diena „Stiprus, kai tu šalia“

     Lapkričio 30 d. 13 val. Rokiškio kultūros rūmuose vyko tradicinė Socialinės globos įstaigų Menų diena „Stiprus, kai tu šalia", skirta tarptautinei neįgaliųjų dienai paminėti. Ši tradicinė šventė iš regioninės virtusi į Respublikinę, vyksta jau tryliktąjį kartą. Daugelį metų vykusi Panevėžyje, šventė jau antrus metus iš eilės organizuojama Valstybinių socialinių globos įstaigų, vyko Rokiškyje. Renginio programoje dalyvavo - socialinių globos įstaigų kolektyvai su žinomais Lietuvos atlikėjais, menininkais. Šiemet  renginyje dalyvavo 13 socialinės globos namų iš visos Lietuvos. Programoje dalyvavę socialinės  globos namų gyventojai ir vaikai kartu su žinomais atlikėjais atliko bendrus kūrinius.
     Kalvarijos socialinės globos namų gyventojai į sceną žengė su Jonu Čepuliu, kuris išgarsėjo sudalyvavęs „Dangaus", ir „Romeo ir Džiuljeta" projektuose. Atlikėjai sudainavo dainą „Teka saulė", taip pat sušoko šokį skambant „Čiulba ulba karvelėlis." dainai. Dainas Jonas sudainavo gyvai, grojo gitara. Namo gyventojai grįžo kupini teigiamų emocijų, įspūdžių.
     Už šį nuostabų renginį dėkojame Skemų socialinės globos namams, bei mums padėjusiam pasijausti stipriems, atlikėjui Jonui Čepuliui.