Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kalėdinis karnavalas

     Gruodžio 23 dieną globos namuose vyko Kalėdinis karnavalas. Kuriame gyventojai vaidino mini spektakliuką „Pingvinų kalėdos". Šis vaidinimas buvo apie vienišą liūdintį pingviną, kad jis per šventes likęs vienas. Atsiradęs būrelis pingvinų vienišajam pingvinui atneša dovanų ir pasikviečia į savo būrį, kad nei vienas pingvinas ledynuos neliūdėtų, visi kartu pabūtų ir pažaistų iš širdies. Šio spektaklio mintis buvo prieš gražias žiemos šventes visiems priminti, kokie turėtume būti dosnūs, draugiški, supratingi, tolerantiški, gerbti vienas kitą ir kiekvieną žmogų mylėti kaip savo artimą. Renginio kulminacija buvo gyventojų ir darbuotojų sudainuota kalėdinė daina, skaitomos savos kūrybos eilės ir šilti sveikinimai visiems su šv. Kalėdom ir artėjančiais Naujaisiais metais.
     Po renginio globos namų bendruomenė kaip ir kiekvienais metais sulaukė ilgai laukto Kalėdų senelio. Tą popietę Kalėdų senelis vaidinimą stebėjo pasislėpęs po nežiemiškai pasipuošusiu medžiu. Mažieji „pingvinukai" pamatę pasislėpusį Kalėdų senelį pasikvietė užeiti vidun ir su visais susipažinti. Gyventojai seneliui deklamavo eilėraščius, dainavo dainas, o už tai gavo dovanėles. Kalėdų senelis išdalinęs visas dovanėles ilgai bendravo su „pingvinukais" ir kitais gyventojais. Atsisveikinęs senelis išskubėjo pas kitus jo laukiančius.
     Visos Kalvarijos socialinės globos namų bendruomenės vardu norime padėkoti Kalėdų seneliui, kad mūsų nepamiršo, aplankė ir atnešė daug dovanėlių. Gerų ir linksmų švenčių visiems.