Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Išvyka į Marijampolę

Lapkričio 7 dieną su gyventojais vykome į Marijampolę aplankyti Marijampolės kultūros centre vykusių parodų. Pirmame aukšte gėrėjomės foto objektyve įamžintais nespalvotais gamtos vaizdais, bei foto darbų parodėle, kuri buvo skirta kariuomenės dienai. Antrame aukšte matėme rankdarbių parodėlę, kurioje buvo įvairių „dekupažo“ gaminių, batų iš vilnos, papuošalų, molinių gaminių. Buvo eksponuojamos rankų darbo nertos skraistės, megztos riešinės, žaislai, sudėtingai bet įdomiai iškarpytos atvirutės. Akį traukė spalvingos tematikos tapyti paveikslai, su gyventojais svarstėme, ką mes matome juose. Nusprendėme, kad paveiksluose dominavo žmonių atvaizdai ir jų tarpusavio santykiai. Kultūros centro darbuotoja mums maloniai aprodė M. B. Stankūnienės menų galeriją, kurioje buvo eksponuojama labai ryškūs ir spalvingi tapytojo darbai. Šiuos darbus galėjome drąsiai pavadinti 3D efektu, nes jie buvo labai išraiškingi ir toki tikroviški. Dėl pavadinimo, šiuo klausimu didelių diskusijų nebuvo, visi nutarėme vieningai. Kitoje dailės galerijoje eksponuojami tik iš Sūduvos kilusių iškiliausių menininkų kūriniai. Šioje parodoje eksponuojami iš Lietuvos nacionalinio dailės muziejaus fondų, bei pačių menininkų kultūros centrui dovanoti kūriniai. Didžiausią įspūdį visiems paliko dideli, seni ir autentiški austi kilimai.

 Išėję iš kultūros centro patraukėme į poezijos parką. Besivaikščiodami parku kiekvienas norintis gyventojas ėmė į rankas fotoaparatą ir „gaudė“ rudeniškus kadrus. Nuotraukose gyventojai užfiksavo kaip savo akimis mato rudenį.

Atvėsus orui sėdėdami ant suolelių gėrėme karštą arbatą ir valgėme sausainius, bei dalinomės šios išvykos įspūdžiais, diskutavome apie matytas parodas.