Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

,,Vasaros žaidynės"

   Birželio 14 d. skambant muzikai, globos namų kiemelyje būriavosi smalsūs, linksmai nusiteikę gyventojai. Čia jų laukė vasaros žaidynės - įvairios estafetės bei žaidimai.
   Gyventojams susiskirsčius į komandas pradėjome žaidynes. Pirmoji užduotis, kurią teko įveikti, vadinama ,,Krokodilų vandeniu". Nustatyta pievelės dalis kieme virto įsivaizduojamu vandens telkiniu, kuriame knibždėte knibždėjo krokodilų. Žaidynių dalyviams vandenį teko perbristi naudojant popieriaus lapus - plaustus. Saugiai perbridus ,,krokodilų vandenį" visi kartu nužingsniavome prie kitos estafetės - ,,Degtukai". Prieš žaidėjus buvo išrikiuoti trys gimnastikos lankai, pirmame lanke išberti degtukai. Kiekvienas žaidėjas bėgdamas pro pirmąjį lanką turėjo paimti vieną degtuką, su juo pralysti pro antrąjį lanką ir galiausiai, pribėgus paskutinįjį lanką su degtukų dėžute, įdėti jį bei grįžti pas komandos draugus.
   Šiek tiek pavargę nuo bėgimo, tačiau vis dar kupini noro pamatyti kas laukia toliau, gyventojai nuskubėjo prie ant medžio pritvirtintos pūstauodegės popierinės voverės. Čia dalyvių laukė pasitikėjimo žaidimas. Gyventojai susiskirstė poromis, vienam iš žaidėjų buvo užrišamos akys, bei į rankas paduodamas kaspinėlis, tuo tarpu žaidėjo porininkas nematantį draugą turėjo nuvesti prie voverės bei paaiškinti kaip prisegti kaspinėlį voverei ant uodegos. Papuošę voverę lenktyniavome vandens nešimo rungtyje, išmėginome taiklumą mėtydami ant kuoliuko žiedus ir žaisdami smiginį.
   Estafetės buvo paruoštos taip, kad būtų skatinamas ne tik fizinis aktyvumas, lavinama koordinacija, bet ir smulkioji motorika, ugdoma komandinė dvasia, pasitikėjimas vieni kitais. Taigi, paruoštos užduotys buvo ne tik linksma popietės pramoga, bet ir sveikatai naudingas užsiėmimas.
NUOTRAUKOS