Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

„Vilties parko“ pavasarinė sodinimo popietė kartu su LR prezidente

     Balandžio 8 d. buvome maloniai pakviesti Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos "Viltis" Marijampolės padalinio "Vilčiukai" į pavasarinę sodinimo popietę kartu su Lietuvos Respublikos Prezidente D. Grybauskaite, sodinti medelius. Šios gražios idėjos nebūtų buvę be "Vilties parko" vadovės ir vaikučių noro susipažinti ir kartu pabūti su LR Prezidente. Vaikai norėdami išpildyti šią savo svajonę, rašė prezidentei laišką prašydami jos ekselencija atvykti į Zapalimų kaimą ir kartu su jais pasodinti medelį.
     Maloniai priėmę šį kvietimą ir atvykome kartu su būreliu gyventojų pasodinti medelį ir palaikyti šį gražų vaikų norą, bei pamatyti mūsų šalies Vadovę iš arčiau. Visi susirinkusieji nekantriai laukė pasirodant prezidentės. Laukiant „laikas neprailgo", nes šventės metu  visus linksmino grupė „Jovarai". Sulaukę atvykstančios prezidentės visi kartu ėjome sodinti medelių. Mes pasodinome ąžuolą prie kurio nusifotografavome kartu su prezidente ir truputį pabendravome. Kai visi medeliai buvo pasodinti šventė tesėsi toliau. Buvome pakviesti į benrąjį kiemelį pasivaišinti ir pabendrauti kartu su jos ekselencija. Susirinkusieji svečiai įteikinėjo prezidentei po atsiminimo dovanėlę. Mūsų globos namų gyventojai taip pat įteikė prezidentei dovanelę savo rankų darbo gaminius. Susidomėjusi prezidentė darbelių autoriais pasikvietė kartu įsiamžinti nuotraukoje. Mes taip pat gavome dovanų iš D. Grybauskaitės, prisiminimui saldžius „prezidentinius" saldainius.
     Grįždami namo gyventojai buvo labai laimingi ir dėkingi, kad „gavo" progą gyvai pasimatyti su šalies vadove. Ši popietė jiems buvo įsiintina ir dar ilgai neišdils iš jų atminties. Sugrįžę namo dar ilgai visiems su pasididžiavimu pasakojo savo įspūdžius.
     "Šiandien su vilčiukais iš Marijampolės neįgaliųjų bendrijos „Viltis", savanoriais ir krašto žmonėmis sodinome medžius. Čia sužaliuos „Vilties parkas". Kviečiu visus puošti Lietuvą ir pasodinti medžių!" - Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.


Susitikimo nuotraukas galite pamatyti paspaudę čia