Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Naujametinis renginys

     Kaip ir kasmet, gruodžio 30 d. Kalvarijos socialinės globos namuose vyko naujametinė popietė. Kalėdų senelis aplankė gyventojus, klausėsi eilėraščių, šoko ratelius. Gyventojai kartu su užimtumo specialistėmis paruošė nuotaikingą programėlę.  Savo skambia muzika visus džiugino Kalvarijos meno mokyklos mokytojos Sigita Maldžiūtė Valaitienė ir Regina Mačiulskienė. 
     Kalėdų senelis atvyko ne tuščiomis rankomis, o su maišais dovanų ir visus pasveikino su didžiausiomis metų šventėmis, palinkėjo sveikatos ir stiprybės.  Pirmiausia buvo apdovanoti drąsiausieji, kurie deklamavo eilėraštukus. Nė vienas šventės dalyvis neliko tuščiomis rankomis. Po dovanų audros - bendra nuotrauka ir diskoteka "Naujųjų belaukiant".  Visi šoko, linksminosi, džiaugėsi pavykusiu renginiu. Gyventojų nušvitusiuose nuo šypsenų veiduose buvo juntama jų širdžių šiluma bei dėkingumas. Jie dėkojo už koncertą, už jiems skirtą dėmesį, o ypač už meilę ir gerus žodžius.
    Apdovanoti buvo ir negalėję atvykti dėl pablogėjusios sveikatos į salę. Pabaigoje Kalėdų senelis aplankė ir Grupinio gyvenimo namų gyventojus, kurie visus metus labai stengėsi būti gerais, daug šypsojosi, tad nenuostabu, kad sulaukė Kalėdų Senelio savo namuose. Kalėdų senelis įnešė daug gražių emocijų.